UkraineNOW

 

 

Искать


 

Четвер, 11 Жовтень 2018 11:05

Фахівці ГУ Держпраці завершили розслідування нещасного випадку на шахті «Новодружеська»

Оцените материал
(1 Голосовать)

Фахівці ГУ Держпраці завершили розслідування нещасного випадку на шахті «Новодружеська»

    Фахівці Головного управління Держпраці у Луганській області закінчили розслідування нещасного випадку зі смертельним наслідком, що стався 23 вересня 2018 року з електрослюсарем підземним на дільниці «Водовідлив» Відокремленого підрозділу «Шахта Новодружеська» ПАТ «Лисичанськвугілля».

    Вивчивши обставини, комісія з розслідування нещасного випадку прийшла до висновку, що причинами нещасного випадку стали незадовільний стан виробничого середовища (перевищення гранично допустимого рівня небезпечних та шкідливих виробничих факторів) та невиконання посадових обов’язків. Нещасний випадок є таким, що пов'язаний з виробництвом, на потерпілого складається акт за формою Н-1.

    В ході розслідування відповідно до вимог частини 6 ст. 6 Закону України «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності» проведена позапланова перевірка стану промислової безпеки та охорони праці у ВП «Шахта Новодружеська» ПАТ «Лисичанськвугілля». Під час перевірки було виявлено 9 порушень нормативно-правових актів з охорони праці та притягнуто до адміністративної відповідальності чотири посадові особи.

 

Прочитано 325 раз Последнее изменение Четвер, 11 Жовтень 2018 11:08
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация