UkraineNOW

 

 

Искать


 

Четвер, 11 Жовтень 2018 07:25

Інспектор ГУ Держпраці взяв участь у засіданні круглого столу на тему «Аналіз нещасних випадків на виробництві»

Оцените материал
(0 голосов)

Інспектор ГУ Держпраці взяв участь у засіданні круглого столу на тему «Аналіз нещасних випадків на виробництві»

    08 жовтня 2018р. головний державний інспектор відділу державного нагляду в газовому комплексі Управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки ГУ Держпраці у Луганській області прийняв участь у засіданні круглого столу в Риб’янцівському сільськогосподарському комплексі, філія «Агрогаз» (с. Риб’янцево Новопсковского району).

    Темою засідання було «Аналіз нещасних випадків на виробництві». В рамках її обговорення інспектор ГУ Держпраці зазначив, що аналіз безпеки праці проводиться з метою встановлення закономірностей виникнення травм на виробництві та розробки ефективних профілактичних заходів. Під час заходу присутнім була надана наступна інформація.

    Аналіз виробничого травматизму та профзахворюваності дозволяє виявити причини і визначити закономірності їх виникнення. На основі такої інформації розробляються заходи щодо запобігання виробничому травматизму і профзахворюваності.

    Під час навчання та інструктажів з працівниками підприємства необхідно звертати увагу на особисту безпеку під час пересування по території підприємства, аналізувати забезпечення засобами індивідуального захисту працівників підприємства.

    В свою чергу, начальник РСК «Агрогаз» зазначив, що запропонована профілактика дозволяє виявити об’єктивний, закономірний зв’язок умов праці та причинну обумовленість випадків травматизму. Ці теми будуть більш детально обговорюватись з працівниками підприємства.

    Наприкінці заходу інспектор ГУ Держпраці у Луганській області звернувся до учасників засідання круглого столу з рекомендацією проводити додаткові заходи щодо запобігання нещасним випадкам на виробництві та професійних захворювань, постійно підтримувати належний рівень безпеки й умов праці.

 

Прочитано 324 раз Последнее изменение Четвер, 11 Жовтень 2018 07:27
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация