Версия для печати
Середа, 10 Жовтень 2018 05:40

Інспектор ГУ Держпраці провів виїзну консультацію для мешканців м.Золоте-1

Оцените материал
(2 голосов)

Інспектор ГУ Держпраці провів виїзну консультацію для мешканців м.Золоте-1

    09 жовтня 2018р. головним держаним інспектором відділу експертизи умов праці Управління з питань праці ГУ Держпраці у Луганській області спільно зі співробітником Управляння Пенсійного Фонду України в Попаснянському районі Луганської області був проведений виїзний прийом в інформаційно-консультаційному пункті, розташованому в м. Золоте – 1.

    Під час роботи в інформаційно-консультаційному пункті інспектором ГУ Держпраці були надані роз’яснення громадянам щодо наступних питань:

    Порядок застосування Списків виробництв, робіт, професій, посад і показників, зайнятість в яких дає право на пенсію за віком на пільгових умовах, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 24.06.2016 № 461;

    Надання пільг та компенсації за роботу у шкідливих умовах, а саме: надбавки до тарифної ставки (окладу) за роботу в шкідливих і особливо шкідливих умовах праці та надання щорічних додаткові відпустки. Також передбачено надання додаткової відпустки працівникам з ненормованим робочим днем;

    Пільгові пенсії згідно із Законом «Про пенсійне забезпечення» надаються за результатами атестації робочих місць за Списком №1 професій для працівників, які працюють на підземних роботах, на роботах із шкідливими умовами праці та в гарячих цехах.

    Завдяки спільного прийому громадян інспектором ГУ Держпраці у Луганській області та співробітника Управляння Пенсійного Фонду України в Попаснянському районі мешканці м.Золоте-1отримали кваліфіковані роз’яснення на ряд хвилюючих питань.

      

 

Прочитано 306 раз Последнее изменение Середа, 10 Жовтень 2018 05:45
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии