UkraineNOW

 

 

Искать


 

Понеділок, 08 Жовтень 2018 10:33

Інспекторами ГУ Держпраці проведено засідання круглого столу в Станично-Луганській РДА

Оцените материал
(2 голосов)

Інспекторами ГУ Держпраці проведено засідання круглого столу в Станично-Луганській РДА

    На виконання рішення колегії Державної служби України з питань праці №3 від 14 грудня 2017 року «Про стан здійснення ринкового нагляду Державною службою України з питань праці», Головним управлінням Держпраці у Луганській області продовжено проведення заходів, спрямованих на налагодження співпраці з лікувально-профілактичними закладами та районними державними адміністраціями в рамках Постанови Кабінету Міністрів України від 22 березня 2001 р. за № 270 «Про затвердження Порядку розслідування та обліку нещасних випадків невиробничого характеру».

    Так, 03 жовтня 2018 року головними державними інспекторами сектору ринкового нагляду відділу експертної роботи, ринкового нагляду та надання адміністративних послуг Головного управління було проведено засідання круглого столу в Станично-Луганській районній державній адміністрації. Захід відбувся за участю представників райдержадміністрації, відділів охорони праці місцевих підприємств та лікувально-профілактичних закладів району.

    На круглому столі інспекторами Головного управління були висвітлені наступні питання:

  1. Загальні питання щодо здійснення державного ринкового нагляду.
  2. Сфера відповідальності органів державного ринкового нагляду та перелік видів продукції, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2016 р. за № 1069, щодо яких відповідний орган ринкового нагляду здійснює ринковий нагляд.
  3. Взаємодія між органами державного ринкового нагляду, лікувально-профілактичними закладами та районними державними адміністраціями, в рамках «Порядку розслідування та обліку нещасних випадків невиробничого характеру», затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 22 березня 2001 р. за № 270.
  4. Вимоги до засобів індивідуального захисту та промислового обладнання, яке експлуатується підприємствами та організаціями, забезпечення їх відповідності Технічним регламентам.
  5. Участь органів державного ринкового нагляду у виявлені причин настання нещасних випадків виробничого характеру, в процесі розслідування нещасних випадків, професійних захворювань і аварій на виробництві.

    В результаті проведеного заходу сторони дійшли згоди щодо порядку та механізму повідомлень лікувально-профілактичними закладами про нещасні випадки невиробничого характеру, що сталися внаслідок споживання (користування) нехарчової продукції до органів державного ринкового нагляду у відповідній сфері відповідальності.

 

Прочитано 337 раз Последнее изменение Понеділок, 08 Жовтень 2018 10:35
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация