Версия для печати
Понеділок, 08 Жовтень 2018 08:49

Фахівцями ГУ Держпраці у Луганській області завершено розслідування нещасного випадку з працівником шахти ім. Мельникова

Оцените материал
(0 голосов)

Фахівцями ГУ Держпраці у Луганській області завершено розслідування нещасного випадку з працівником шахти ім. Мельникова

    04.10.2018р. фахівці ГУ Держпраці у Луганській області завершили спеціальне розслідування нещасного випадку з тяжкими наслідками, що стався 16 вересня 2018 року з гірничомонтажником підземним у Відокремленому підрозділі «Шахта ім. Д.Ф.Мельникова» ПАТ «Лисичанськвугілля».

    Нагадаємо, потерпілий був травмований ланцюгом лебідки при виконанні робіт по перестановці пересувної трансформаторної підстанції з рейкової колії на підошву виробки.

    В ході проведення спеціального розслідування, вивчивши технічну документацію, опитавши свідків та інших осіб, причетних до нещасного випадку, з’ясувавши обставини та причини нещасного випадку, керуючись підпунктом 1 пункту 15 «Порядку проведення розслідування та ведення обліку нещасних випадків, професійних захворювань і аварій на виробництві», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 30 листопада 2011року №1232 комісія зі спеціального розслідування з’ясувала, що причинами нещасного випадку з тяжкими наслідками став незадовільний технічний стан засобів виробництва, а саме: застосування пристроїв не передбачених технічною документацією та незадовільний стан гаку кріплення ланцюгової лебідки.

    За результатами розслідування, комісія зі спеціального розслідування прийшла до висновку, що вказаний нещасний випадок з тяжкими наслідками пов’язаний з виробництвом та береться на облік Відокремленим «Шахта ім. Д.Ф.Мельникова» ПАТ «Лисичанськвугілля». На потерпілого працівника Відокремленого підрозділу «Шахта ім. Д.Ф.Мельникова» ПАТ «Лисичанськвугілля» складено акт за формою Н-1.

 

Прочитано 260 раз Последнее изменение Понеділок, 08 Жовтень 2018 08:52
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии