Версия для печати
П'ятница, 05 Жовтень 2018 08:28

Заступник начальника ГУ Держпраці у Луганській області взяв участь у спільних нарадах при Марківській та Біловодській РДА

Оцените материал
(1 Голосовать)
Заступник начальника ГУ Держпраці у Луганській області взяв участь у спільних нарадах при Марківській та Біловодській РДА

    04 жовтня 2018 року в Марківській та Біловодській районних державних адміністрацій заступник начальника Головного управління Держпраці у Луганській області прийняв участь у спільних нарадах за участю представників Управління Пенсійного фонду України Луганської області, Управління праці та соціального захисту населення, Управління Державної фіскальної служби у Луганській області.

WhatsApp Image 2018 10 04 at 14.18.50

    Головним питанням, яке розглядалось на зазначених заходах, було питання детінізації заробітної плати. Для цього на наради запросили керівників підприємств районів. До їх відома було доведено розпорядження Кабінету Міністрів України від 05 вересня 2018 року № 649-р “Про заходи, спрямовані на детінізацію відносин у сфері зайнятості населення”, яким передбачено проведення Державною службою України з питань праці, Державною фіскальною службою України, Пенсійним фондом України, Національною поліцією України, іншими центральними органами виконавчої влади спільно з органами місцевого самоврядування комплексних заходів, спрямованих на детінізацію ринку праці та вдосконалення контролю за оформленням трудових відносин із найманими працівниками.

Беловодськ

беловодск2

   

    З цього приводу були надані роз’яснення стосовно необхідності легального оформлення трудових відносин з найманими працівниками та стосовно відповідальності у разі виявлення порушень трудового законодавства. Також зроблено наголос на тому, що кожен працівник має отримувати заробітну плату, з якою відраховуються відповідні податки та внески, що у майбутньому є підставою для соціальних гарантій.

 

Прочитано 313 раз Последнее изменение П'ятница, 05 Жовтень 2018 08:58
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии