UkraineNOW

 

 

Искать


 

Четвер, 04 Жовтень 2018 13:37

За участю посадовця ГУ Держпраці відбулась нарада в Лисичанській міській раді

Оцените материал
(1 Голосовать)

За участю посадовця ГУ Держпраці відбулась нарада в Лисичанській міській раді

    04 жовтня 2018 року начальник Управління з питань праці Головного управління Держпраці у Луганській області прийняла участь у спільній нараді, яка відбулась у Лисичанській міській раді.

    У заході взяли участь представники Управління Пенсійного фонду України в м. Лисичанську, Управління праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради, Лисичанського управління Головного управління Державної фіскальної служби у Луганській області, Лисичанського відділу поліції Головного управління національної поліції в Луганській області та роботодавці міста.

    До відома роботодавців м. Лисичанська було доведено розпорядження Кабінету Міністрів України від 05 вересня 2018 року № 649-р “Про заходи, спрямовані на детінізацію відносин у сфері зайнятості населення”, яким передбачено проведення Державною службою України з питань праці, Державною фіскальною службою України, Пенсійним фондом України, Національною поліцією України, іншими центральними органами виконавчої влади спільно з органами місцевого самоврядування комплексних заходів, спрямованих на детінізацію ринку праці та вдосконалення контролю за оформленням трудових відносин із найманими працівниками.

    Також було наголошено на необхідності легального оформлення трудових відносин з найманими працівниками та на відповідальності у разі порушення трудового законодавства.

 

Прочитано 317 раз Последнее изменение Четвер, 04 Жовтень 2018 13:40
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация