UkraineNOW

 

 

Искать


 

Середа, 03 Жовтень 2018 15:15

Фахівці ГУ Держпраці провели засідання круглого столу з працівниками шахти «Гірська»

Оцените материал
(4 голосов)

Фахівці ГУ Держпраці провели засідання круглого столу з працівниками шахти «Гірська»

    На минулому тижні фахівцями Управління гірничого нагляду Головного Управління Держпраці у Луганській області було проведено засідання круглого столу на тему: «Виконання вимірів гірничих виробок» з працівниками геолого-маркшейдерської служби ВП «Шахта Гірська» ДП «Первомайськвугілля».

    В ході заходу його учасники заслухали та обговорили наступну інформацію. Замір гірничих виробок виконують для визначення обсягів проведення виробок та обсягу видобутку вугілля з очисних та підготовчих гірничих вибоїв. Разом з тим, під час замірів виконують виміри, необхідні для деталізації маркшейдерських планів.

    Зйомки та заміри гірничих виробок виконують не рідше одного разу на місяць, дані про тектоніку, структуру пластів й порід, які залягають вище, їх просторове положення визначає геологічна служба шахти.

    Зйомку підготовчих виробок виконують способом перпендикулярів одночасно з прокладанням теодолітного ходу, інструментальну зйомку очисного вибою провадять шляхом прокладки кутомірного ходу. Положення грудей вибою та інших можливих об’єктів зйомки визначають відносно точок теодолітного ходу рулетковими замірами.

     Також під час проведення круглого столу були обговоренні питання визначення обсягів проведення виробок, визначення обсягу видобутку вугілля з очисних та підготовчих вибоїв, способи виконання зйомок, виконання ескізів гірничих виробок.  

          

 

Прочитано 279 раз Последнее изменение Четвер, 04 Жовтень 2018 11:37
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация