UkraineNOW

 

 

Искать


 

П'ятница, 28 Вересень 2018 10:59

Інспектор ГУ Держпраці провів семінар з працівниками Білолуцької гімназії Новопсковської районної ради

Оцените материал
(0 голосов)

Інспектор ГУ Держпраці провів семінар з працівниками Білолуцької гімназії Новопсковської районної ради

    Згідно з Планом роботи відділу державного нагляду в газовому комплексі Управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки ГУ Держпраці у Луганській області на ІІІ квартал 2018 року, інспекторським складом відділу протягом тижня – з 20 по 26 вересня 2018р. проведено ряд превентивні заходів з охорони праці на підприємствах області.

    Так, 24 вересня головний державний інспектор відділу державного нагляду в газовому комплексі спільно зі страховим експертом з охорони праці сектору страхових експертів з охорони праці Старобільського відділення Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Луганській області провели нараду з працівниками Білолуцької гімназії Новопсковської районної ради. 

    Інспектор ГУ Держпраці розпочав доклад з необхідності аналізу виробничого травматизму та профзахворювань, це дозволяє виявити причини і визначити закономірності їх виникнення. На основі такої інформації розробляються заходи щодо запобігання виробничому травматизму і профзахворювань. Необхідно проводити профілактичну роботу з працівниками підприємства щодо дбання про особисту безпеку під час пересування по території підприємства, провести аналіз забезпечення засобами індивідуального захисту працівників підприємства.

    Також інспектор ГУ Держпраці наголосив, що в опалювальний осінньо-зимовий період підвищується ризик виникнення нещасних випадків, пов'язаних з використання природного газу на виробництві та в побуті. Особливо це пов'язано з втручанням в систему газопостачання, самовільною установкою і підключенням газових приладів, не правильним користуванням газовими приладами, порушенням правил безпеки при експлуатації газових приладів, відсутністю тяги в димових та вентиляційних каналах, нагадав вимоги безпечної експлуатації димових і вентиляційних каналів житлових і громадських будинків.

    По завершенню доповіді інспектором ГУ Держпраці було проведено заняття з працівниками щодо безпечного поводження з газовим обладнанням. Після проведення занять були наведені приклади та роз’яснення щодо локалізації аварійних ситуацій при використанні газу, надання первинної медичної допомоги при отруєнні чадним газом або втраті свідомості у зв’язку з великою кількістю вуглекислого газу в приміщенні.

    Страховий експерт охарактеризувала основні ризики настання нещасних випадків. Доповіла присутнім аналіз виробничого травматизму, наголосила на найпоширеніших причинах та видах подій, які призводять до виробничих травм. Основну увагу доповідач звернула на питанням профілактики виробничого травматизму.

    Нещасним випадком є обмежена в часі подія або раптовий вплив на працівника виробничого фактора чи середовища, що сталися у процесі виконання ним трудових обов'язків, внаслідок яких заподіяно шкоду здоров'ю або настала смерть. Були наведені приклади нещасних випадків на виробництв з їх детальним аналізом.

 

Прочитано 321 раз Последнее изменение П'ятница, 28 Вересень 2018 11:01
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация