UkraineNOW

 

 

Искать


 

Середа, 26 Вересень 2018 13:09

Фахівцями ГУ Держпраці проведено ряд превентивних заходів на підприємствах області

Оцените материал
(0 голосов)

Фахівцями ГУ Держпраці проведено ряд превентивних заходів на підприємствах області

    З 20 по26 вересня 2018 року фахівці відділу державного нагляду в енергетиці, в металургії та у машинобудуванні Управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки Головного управління Держпраці у Луганській області провели ряд превентивних заходів, спрямованих на підвищення рівня охорони праці та промислової безпеки на підприємствах області. 

20 вересня проведено:

  • нараду на тему «Безпечне виконання суб'єктами господарювання робіт на комутаційних апаратах в електромережах напругою понад 1000 В» у ТОВ «Агрегатбуд»;
  • семінари щодо дотримання порядку при проведенні розслідування та ведення обліку нещасних випадків, професійних захворювань і аварій на виробництві у ПрАТ «СТАЛЬ» та ТОВ «Пінта».

    21 вересня проведено семінари у ПАТ «Сєвєродонецький котельно-механічний завод» та у ТОВ «ТЕПЛОТЕХ СД» на теми Правила охорони праці під час термічної обробки металів і Правила охорони праці з організації безпечного ведення вогненебезпечних робіт, а також безпечної експлуатації посудин, що працюють під тиском.

    24 вересня проведено круглий стіл з питань охорони праці з представниками ТОВ «Листрансмаш», ТОВ «Техмашпром», ТОВ «Торпром». Під час проведення цього заходу були розглянуті питання щодо електробезпеки на підприємствах, організації навчання та перевірки знань з питань охорони праці, забезпечення засобами індивідуального захисту, вимог порядку проведення медичних оглядів працівників, стану охорони праці на підприємствах.

    Під час проведення зазначених превентивних заходів з працівниками підприємств було обговорено саме ті аспекти безпечного ведення робіт та охорони праці, які найчастіше потрібні їм у роботі. Обговорюючи актуальні питання з охорони праці, фахівці ГУ Держпраці надали низку компетентних та вичерпних роз’яснень та звернули увагу робітників підприємств на необхідності приділення особливої уваги певним аспектам охорони праці.        

 

Прочитано 314 раз Последнее изменение Середа, 26 Вересень 2018 13:12
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация