UkraineNOW

 

 

Искать


 

Середа, 26 Вересень 2018 12:54

За участю співробітника ГУ Держпраці відбулось засідання круглого столу з фізичними особами – підприємцями м. Лисичанська

Оцените материал
(0 голосов)

За участю співробітника ГУ Держпраці відбулось засідання круглого столу з фізичними особами – підприємцями м. Лисичанська

    24 вересня 2018 року в Управлінні Пенсійного фонду України в м. Лисичанську Луганської області за участю начальника відділу державного нагляду додержання законодавства соціального страхування Управління з питань праці Головного управління Держпраці у Луганській області відбулося засідання круглого столу з фізичними особами - підприємцями на тему: «Дотримання вимог законодавства в частині нарахування та виплати заробітної плати та легального працевлаштування».

   Темою засідання стали питання недопущення виплати заробітної плати найманим працівникам менше законодавчо визначеного мінімального розміру, роз’яснення і надання методичної допомоги із забезпечення подання достовірної звітності «Звіт з праці» та з єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

    На засіданні акцентовано увагу на правильності складання звітності щодо сум нарахованого єдиного внеску, яка є джерелом формування моніторингу з дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати, зокрема, факти виплати з 1 січня 2018 року заробітної плати менше 3723 грн., переведення працівників на скорочену тривалість робочого часу та зміни трудових відносин (трудовий договір, угода цивільно-правового характеру).

 

Прочитано 332 раз Последнее изменение Середа, 26 Вересень 2018 12:56
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация