UkraineNOW

 

 

Искать


 

П'ятница, 21 Вересень 2018 07:35

Інспектори ГУ Держпраці взяли участь у семінарі для роботодавців м. Лисичанська

Оцените материал
(0 голосов)

Інспектори ГУ Держпраці взяли участь у семінарі для роботодавців м. Лисичанська

    Інспектори Управління з питань праці Головного управління Держпраці у Луганській області спільно із представниками Управління Пенсійного фонду у м. Лисичанську прийняли участь у семінарі для роботодавців на тему: «Дотримання вимог законодавства в частині нарахування заробітної плати. Порядок проведення індексації грошових доходів населення», яке відбулось 20 вересня 2018 року у Лисичанському міському центрі зайнятості.

    В ході заходу фахівцями ГУ Держпраці були надані роз’яснення щодо:

  • необхідності підвищення соціальної відповідальності з питань забезпечення конституційних прав працівників у частині виплати заробітної плати та забезпечення соціальних гарантій;
  • наслідків невиконання вимог законодавства України про працю у вигляді фінансової, адміністративної та кримінальної відповідальності за тіньову зайнятість, виплату заробітної плати «у конвертах».

    Під час засідання обговорювались шляхи вирішення проблемних питань, а також наголошено роботодавцям на необхідності недопущення порушення законодавства про працю та прийняті відповідні рішення щодо посилення контролю за дотриманням законодавства в частині оплати праці.

 

Прочитано 357 раз Последнее изменение П'ятница, 21 Вересень 2018 07:37
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация