UkraineNOW

 

 

Искать


 

П'ятница, 21 Вересень 2018 06:07

Інспекторами ГУ Держпраці проведено ряд превентивних заходів та позапланові перевірки на підприємствах області

Оцените материал
(0 голосов)

Інспекторами ГУ Держпраці проведено ряд превентивних заходів та позапланові перевірки на підприємствах області

    З 13 по 19 вересня 2018р. інспекторами відділу державного нагляду в газовому комплексі Управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки Головного управління Держпраці у Луганській області було проведено декілька позапланових перевірок та низку превентивних заходів на підприємствах області.

    У період з 13 по 14 вересня була проведена позапланова перевірка виконання суб’єктами господарювання приписів щодо усунення порушень вимог законодавства з охорони праці, виданих раніше під час проведення позапланових перевірок, на підставі доручення Прем'єр-міністра України №11 від 28 березня 2018.

    Така позапланова перевірка відбулась у Товаристві з обмеженою відповідальністю «Виробничо-комерційна фірма «ЛІА» ЛТД», Торгово-розважальному центрі «Jazz». Під час проведення позапланової перевірки було встановлено, що з 29 порушень вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці, виявлених у ТРЦ «Jazz» попередньо, роботодавцем було виконано 27 порушень. За невиконання вимог щодо усунення двох порушень законодавства про охорону праці, відповідальна особа підприємства притягнута до адміністративної відповідальності. Також була проведена позапланова перевірка ТОВ «Райагробудзамовлення», за її результатами порушень законодавства про охорону праці не встановлено.

    Щодо проведення превентивних заходів, то 3 13 по 19 вересня інспекторами відділу були проведені наступні заходи:

  • 13 вересня – нарада на тему «Безпечна експлуатація ДВК житлових і громадських будинків» з працівниками ДНЗ «Вишенька» (с. Риб’янціво, Новопсковський район);
  • 17 вересня – нарада на тему «Безпечна експлуатація ДВК житлових і громадських будинків» та лекція за темою «Вимоги безпеки під час виконання газонебезпечних робіт (у відповідності до Правил безпеки систем газопостачання)» у ПСП «Агро» (смт. Білокуракине);
  • 18 серпня інспектор відділу прийняв участь у засіданні комісії з перевірки знань з питань охорони праці Луганського національного аграрного університету в м. Старобільську. Цього ж дня відбувся круглий стіл на тему «Аналіз нещасних випадків на виробництві» у ПСП «Рамус» (с. Можняківка Новопсковський район);
  • 19 серпня – семінар на тему «Вимоги до організації роботи аварійно-диспетчерких служб» та тренувальні заняття на тему: «Запах газу в місцях масового скупчення людей» в Міловській газовій дільниці.

    Під час проведення заходів на усіх підприємствах, де проводяться превентивні заходи та позапланові перевірки, інспекторами ГУ Держпраці у Луганській області приділяється особлива увага підготовці системи газопостачання до опалювального осінньо-зимового періоду з метою забезпечення безпечної експлуатації підприємствами системи газопостачання в холодний період року.

 

Прочитано 527 раз Последнее изменение П'ятница, 21 Вересень 2018 06:10
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация