UkraineNOW

 

 

Искать


 

Понеділок, 17 Вересень 2018 13:22

Фахівець ГУ Держпраці взяли участь у засідання комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати та соціальних виплат

Оцените материал
(0 голосов)

Фахівець ГУ Держпраці взяли участь у засідання комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати та соціальних виплат

    За участю фахівця Управління з питань праці Головного управління Держпраці у Луганській області 14 вересня 2018р. у Лисичанській міській раді відбулось засідання комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат, а також з питань реалізації заходів, спрямованих на легалізацію найманої праці під головуванням заступника голови Лисичанської міської ради.

    У роботі комісії прийняли участь представники виконавчого комітету Лисичанської міської ради, Управління праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради, Державної податкової інспекції у місті Лисичанську Головного управління ДФС у Луганській області, Управління пенсійного фонду України у Луганській області, Лисичанській міській центр зайнятості.

DSC01538

    Під час заходу члени комісії розглянули питання реалізації заходів, спрямованих на легалізацію найманої праці, дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати, підвищення рівня оплати праці. Представники КП ЛМР «Елекртоавтотранс», ПАТ «Лисичанськвугілля», ВО «Домобудівельник», КП «Лисичанський міський землевпорядний центр» та КП «Лисичанський завод залізобетонних виробів» доповіли про стан погашення заборгованості із заробітної плати на підприємствах.

    Після заслуховування доповідей, членами комісії було роз’яснено представникам підприємств про наслідки та відповідальність керівників за несвоєчасність виплати заробітної плати працівникам.

 

Прочитано 350 раз Последнее изменение Понеділок, 17 Вересень 2018 13:25
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация