UkraineNOW

 

 

Искать


 

Понеділок, 17 Вересень 2018 13:09

Інспекторами ГУ Держпраці проведено круглий стіл у Біловодській РДА

Оцените материал
(1 Голосовать)

Інспекторами ГУ Держпраці проведено круглий стіл у Біловодській РДА

 

    На виконання рішення колегії Державної служби України з питань праці №3 від 14 грудня 2017 року «Про стан здійснення ринкового нагляду Державною службою України з питань праці», Головним управлінням Держпраці у Луганській області (далі – Головне управління) розпочато низку заходів, спрямованих на налагодження співпраці з лікувально-профілактичними закладами та районними державними адміністраціями в рамках Постанови Кабінету Міністрів України від 22 березня 2001 р. за № 270 «Про затвердження Порядку розслідування та обліку нещасних випадків невиробничого характеру».

    Так, 14 вересня 2018 року головними державними інспекторами сектору ринкового нагляду відділу експертної роботи, ринкового нагляду та надання адміністративних послуг Головного управління було проведено круглий стіл у Біловодській районній адміністрації. Серед присутніх були представники адміністрації, відділів охорони праці місцевих підприємств, лікувально-профілактичних та навчальних закладів району.

    На круглому столі інспекторами Головного управління були висвітлені наступні питання:

  1. Загальні питання щодо здійснення державного ринкового нагляду.
  2. Сфера відповідальності органів ринкового нагляду та перелік видів продукції, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2016 р. за № 1069, щодо яких відповідний орган ринкового нагляду здійснює ринковий нагляд.
  3. Взаємодія між органами державного ринкового нагляду, лікувально-профілактичними закладами та районними державними адміністраціями в рамках «Порядку розслідування та обліку нещасних випадків невиробничого характеру», затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 22 березня 2001 р. за № 270.
  4. Вимоги до засобів індивідуального захисту та промислового обладнання, яке експлуатується підприємствами та організаціями, забезпечення їх відповідності Технічним регламентам.
  5. Участь органів державного ринкового нагляду у виявлення причин настання нещасних випадків виробничого характеру, в процесі розслідування нещасних випадків, професійних захворювань і аварій на виробництві.

    В результаті проведеного заходу сторони дійшли згоди щодо порядку та механізму повідомлень лікувально-профілактичними закладами про нещасні випадки невиробничого характеру, що сталися внаслідок споживання (користування)   нехарчової   продукції до органів державного ринкового нагляду у відповідній сфері відповідальності.

Прочитано 289 раз Последнее изменение Понеділок, 17 Вересень 2018 13:11
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация