Версия для печати
Середа, 12 Вересень 2018 09:05

Фахівці ГУ Держпраці провели круглий стіл з працівниками ТОВ «НПК-КОНТАКТ» та ТОВ «ЛИСПРОМГАЗ»

Оцените материал
(0 голосов)

Фахівці ГУ Держпраці провели круглий стіл з працівниками ТОВ «НПК-КОНТАКТ» та ТОВ «ЛИСПРОМГАЗ»

    10 вересня 2018 року головним державним інспектором відділу державного нагляду в сфері гігієни праці Управління з питань праці Головного управління Держпраці у Луганській області проведено круглий стіл з працівниками ТОВ «НПК-КОНТАКТ» та ТОВ «ЛИСПРОМГАЗ» (м. Лисичанськ) на якому були обговорені питання порядку проведення медичних оглядів згідно Наказу Міністерства охорони здоров`я України №246 «Порядок проведення медичних оглядів працівників певних категорій».

    ТОВ «НПК-КОНТАКТ» та ТОВ «ЛИСПРОМГАЗ» спеціалізуються на дiяльності у сферi геологiї та геологорозвiдування, оптовій торгівлі паливом. Основна діяльність підприємства обумовлює наявність робочих місць зі шкідливими чи небезпечними умовами праці, тож питання проведення медичних оглядів є актуальним для даних підприємств.

    Під час проведення наради, фахівцем ГУ Держпраці обговорено з представниками підприємств стан проведення медичних оглядів у ТОВ «НПК-КОНТАКТ» та ТОВ «ЛИСПРОМГАЗ» та надані роз’яснення щодо порядку проведення медичних оглядів, обов’язків роботодавця з організації проведення.

    Завдяки проведенню цього заходу працівники ТОВ «НПК-КОНТАКТ» та ТОВ «ЛИСПРОМГАЗ» мали змогу обговорити з представником ГУ Держпраці у Луганській області нормативні положення та організаційні питання щодо проведення медичних оглядів працівників певних категорій.

Прочитано 246 раз Последнее изменение Четвер, 13 Вересень 2018 21:04
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии