UkraineNOW

 

 

Искать


 

Четвер, 13 Вересень 2018 13:11

Моніторинг стану безпечної експлуатації підйомних комплексів шахт ДП "Первомайськвугілля" і ПАТ "Лисичанськвугілля"

Оцените материал
(4 голосов)

Моніторинг стану безпечної експлуатації підйомних комплексів шахт ДП "Первомайськвугілля" і ПАТ "Лисичанськвугілля"

     У вересні 2018 року працівниками відділу державного нагляду у вугільній галузі Головного управління Держпраці в Луганській області проводяться моніторинги стану безпечної експлуатації підйомних комплексів шахт ДП "Первомайськвугілля" і ПАТ "Лисичанськвугілля".

      Під час моніторингів представниками ГУ Держпраці особлива увага приділяється недопущенню експлуатації стаціонарного обладнання з порушеннями правил безпеки та визначенню першочергових заходів щодо відновлення його працездатності.

      В першу чергу перевіряється терміни проведення інструментального контролю головних та гальмівних канатів на підйомних машинах що використовуються для перевезення людей, подовження терміну експлуатації клітей, підвісних та парашутних пристроїв.

     11.09.2018р. на ВП «Шахта Гірська» ДП «Первомайськвугілля» проведений моніторинг стану безпечної експлуатації підйомного комплексу північного повітряноподаючого стволу шахти. Під час моніторингу керівникам енергомеханічної служби роз’яснено про необхідність постійного контролю та проведенню експертних обстежень з подовження термінів експлуатації стаціонарного обладнання.

       Подібні заходи мають позитивний вплив на безпеку перевезення людей, вантажів та матеріалів вертикальними стволами шахт.

Прочитано 278 раз Последнее изменение Четвер, 13 Вересень 2018 13:20
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация