UkraineNOW

 

 

Искать


 

П'ятница, 07 Вересень 2018 08:16

Під час наради з працівниками ТОВ «Тана» обговорено питання щодо безпечної експлуатації стрічкових конвеєрів

Оцените материал
(1 Голосовать)

Під час наради з працівниками ТОВ «Тана» обговорено питання щодо безпечної експлуатації стрічкових конвеєрів

 

    Інспекторським складом відділу державного нагляду в хімічній промисловості Управління нагляду в промисловості і на об'єктах підвищеної небезпеки ГУ Держпраці у Луганській області при проведенні превентивних заходів з попередження травматизму та аварій на виробництві, приділяється велика увага організації та проведенні робіт підвищеної небезпеки на підприємствах.

    05 вересня 2018 року з працівниками ТОВ «ТАНА» (м. Сєвєродонецьк) була проведена нарада на тему: «Безпечна експлуатація стрічкових конвеєрів».

    Під час проведення нарад було наголошено на необхідності суворого дотримання вимог законодавства з охорони праці при проходженні навчання з охорони праці керівним складом та працівниками установ та закладів. Інспектор ГУ Держпраці звернув увагу, що працівники, які обслуговують стрічкові конвеєри, повинні пройти навчання та мати спеціальні посвідчення на право управління ними.

    В ході наради працівники підприємства отримали відповіді на всі запитання та корисну інформацію щодо безпечного виконання робіт під час експлуатації стрічкових конвеєрів. Було наголошено, що робітники, які виконують зазначені види робіт, повинні проходити щорічне спеціальне навчання і перевірку знань з питань охорони праці відповідно до вимог «Типового положення про порядок проведення навчання і перевірки знань з питань охорони праці», НПАОП 0.00-4.12-05.

    Завдяки проведенню цього заходу працівники ТОВ «ТАНА» мали змогу обговорити з фахівцем ГУ Держпраці актуальні для підприємства питання організації безпеки праці, що матиме позитивний вплив на профілактику виробничого травматизму. Робота з проведення подібних превентивних заходів на підприємствах області тривають.

Прочитано 322 раз Последнее изменение П'ятница, 07 Вересень 2018 08:18
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация