UkraineNOW

 

 

Искать


 

П'ятница, 07 Вересень 2018 07:44

Інспектор ГУ Держпраці взяв участь у перевірці знань правил безпеки систем газопостачання громадян, які працюватимуть операторами котелень

Оцените материал
(1 Голосовать)

Інспектор ГУ Держпраці взяв участь у перевірці знань правил безпеки систем газопостачання громадян, які працюватимуть операторами котелень

   Протягом тижня інспекторським складом відділу державного нагляду в газовому комплексі Управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки ГУ Держпраці у Луганській області за участю представників підприємств було проведено ряд превентивних заходів з охорони праці.

   Один з таких заходів відбувся у Троїцькому районі. 04 вересня головний державний інспектор відділу взяв участь у проведенні перевірки знань правил безпеки систем газопостачання (для відповідальних за газове господарство та оператори котелень) громадян, які планують в найближчий час працювати операторами котелень в загальноосвітніх школах та дитсадочках, яка була організована Троїцьким центром зайнятості.

   Атестація проводилась в інформаційно-обладнаному навчальному класі центру зайнятості, де напередодні проводилось навчання та підвищення кваліфікації. На заході інспектором ГУ Держпраці були наведені приклади, та роз’яснені аварійні ситуації при використанні газу, та надання первинної медичної допомоги при отруєнні чадним газом або втраті свідомості у зв’язку з великою кількістю вуглекислого газу в приміщенні.

   Завдяки участі інспектора ГУ Держпраці у проведенні перевірки знань, учасники цього заходу мали змогу отримати ряд рекомендацій та роз’яснень щодо організації належного рівня безпеки праці на своїх майбутніх робочих місцях.

 

Прочитано 1114 раз Последнее изменение П'ятница, 07 Вересень 2018 07:51
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация