UkraineNOW

 

 

Искать


 

Четвер, 06 Вересень 2018 11:25

Фахівці ГУ Держпраці провели ряд превентивних заходів на підприємствах області

Оцените материал
(0 голосов)

Фахівці ГУ Держпраці провели ряд превентивних заходів на підприємствах області

    З 30 серпня по 05 вересня 2018 року фахівці відділу державного нагляду в енергетиці, в металургії та у машинобудуванні Управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки Головного управління Держпраці у Луганській області провели ряд превентивних заходів, спрямованих на підвищення рівня охорони праці та промислової безпеки на підприємствах області, а саме: проведено 2 наради, 3 семінари, 1 лекція та 1 позапланова перевірка .

    Так, з 29 по 31 серпня тривала позапланова перевірка дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки дільниці ПС ЗФС-1110/6кВ в частині перевірки питань у відповідності до звернення КП «Попаснянський Районний Водоканал».

    Під час проведення позапланової перевірки звернута особлива увага керівників суб′єкта господарювання на охорону життя і здоров’я усіх працівників, на належні, безпечні, нешкідливі і здорові умови праці персоналу у процесі їх трудової діяльності, на своєчасність проведення заходів для поліпшення стану охорони праці.

    Під час проведення семінарів, нарад та лекцій з працівниками підприємств було обговорено ряд актуальних для них питань безпечного ведення робіт та охорони праці, які найчастіше потрібні їм у роботі. В ході зазначених превентивних заходів, фахівці ГУ Держпраці надали низку компетентних та вичерпних роз’яснень та звернули увагу робітників та керівників підприємств на необхідність приділення особливої уваги тим, чи іншим аспектам охорони праці.        

 

Прочитано 339 раз Последнее изменение Четвер, 06 Вересень 2018 11:27
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация