UkraineNOW

 

 

Искать


 

Четвер, 06 Вересень 2018 10:54

Інспектори ГУ Держпраці взяли участь в учбовій тривозі на шахті «Привільнянська» ПАТ «Лисичанськвугілля»

Оцените материал
(5 голосов)

Інспектори ГУ Держпраці взяли участь в учбовій тривозі на шахті «Привільнянська» ПАТ «Лисичанськвугілля»

    На минулому тижні під керівництвом фахівців технічної дирекції ПАТ «Лисичанськвугілля» спільно з інспекторським складом відділу державного нагляду у вугільній галузі Управління гірничого нагляду ГУ Держпраці у Луганській області на ВП «Шахта Привільнянська» згідно плану була проведена учбова тривога з ліквідації можливої екзогенної пожежі у вентиляційному штреку пл. l1. Згідно плану ліквідації аварії передбачено виклик підрозділів Державної воєнізованої гірничорятувальної служби.

    Основною метою проведення учбової тривоги є:

  • перевірка підготовленості шахти, інженерно-технічних працівників, членів допоміжної гірничорятувальної команди і працівників до спасіння людей захоплених аварією, та ліквідації її наслідків;
  • перевірка якості розробки заходів плану ліквідації аварій та його відповідності фактичному положенню в шахті;
  • перевірка оперативно-технічної готовності підрозділів 2 воєнізованого гірничорятувального загону, який обслуговує ВП «Шахта Привільнянська».

    У ході проведення учбової тривоги інженерно-технічні працівники і члени допоміжної гірничорятувальної команди шахти показали належний рівень підготовки до порятунку людей, захоплених аварією та ліквідації її наслідків. Підрозділи 2-го воєнізованого гірничорятувального загону проявили оперативність та злагодженість у ході порятунку людей і ліквідації можливої аварії.

 

Прочитано 429 раз Последнее изменение Четвер, 06 Вересень 2018 11:01
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация