UkraineNOW

 

 

Искать


 

Середа, 05 Вересень 2018 08:01

Фахівці ГУ Держпраці взяли участь у засіданні комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати та соціальних виплат у м. Лисичанську

Оцените материал
(0 голосов)

Фахівці ГУ Держпраці взяли участь у засіданні комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати та соціальних виплат у м. Лисичанську

    31 серпня 2018 року керівництво Управління з питань праці Головного управління Держпраці у Луганській області прийняло участь у засіданні міської комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат, а також з питань реалізації заходів, спрямованих на легалізацію найманої праці, яке відбулось в Лисичанській міській раді за участю керівників комунальних підприємств-боржників із сплати заборгованості до бюджету Пенсійного фонду.

    На порядку денному засідання були розглянуті питання щодо погашення заборгованості із сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування платниками міста та питання оформлення трудових договорів замість договорів цивільно-правового характеру, зокрема, на підприємствах комунальної власності: ЛКСП «Лисичанськводоканал», КП «Лисичанський Шляхрембуд», КП «Лисичанськміськсвітло» та інших.

   Під час засідання представники підприємств поінформували про поточну ситуацію зі сплати єдиного внеску та інші існуючі проблеми. Деякими боржниками розроблено графіки погашення наявної заборгованості, які погоджено з міським управлінням Пенсійного фонду.

    За результатами обговорення інформацію доповідачів взято до відома та наголошено на необхідності продовження роботи щодо погашення заборгованості по страхових внесках, оскільки їх несплата роботодавцями позбавляє працівників страхового стажу, права на отримання пенсійних та інших соціальних виплат.

 

Прочитано 300 раз Последнее изменение Середа, 05 Вересень 2018 08:04
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация