UkraineNOW

 

 

Искать


 

Вівторок, 04 Вересень 2018 06:19

Інспекторами ГУ Держпраці проведено позапланову перевірку КП «Попаснянський районний водоканал»

Оцените материал
(2 голосов)

Інспекторами ГУ Держпраці проведено позапланову перевірку КП «Попаснянський районний водоканал»

    Інспекторським складом відділу державного нагляду в хімічній промисловості Управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки ГУ Держпраці у Луганській області постійно проводиться робота з профілактики травматизму на підприємствах водопровідно-каналізаційних господарств.

    На даний момент, у зв’язку з дією Закону України «Про тимчасові заходи на період проведення антитерористичної операції» від 02.09.2014 р. № 1669-VII, перевірити фактичний стан умов праці, які створені на робочих місцях підприємств водопровідно-каналізаційних господарств шляхом проведення планових перевірок та вказати на існуючі недоліки, співробітники державного нагляду тимчасово позбавлено можливості.

    Тому керуючись головним принципом державної політики України в галузі охорони праці, а саме - пріоритету життя і здоров'я працівників, повної відповідальності роботодавця за створення належних, безпечних і здорових умов праці, інспектори відділу державного нагляду в хімічній промисловості звернулися до керівників підприємствах водопровідно-каналізаційних господарств з пропозицією здійснення позапланового заходу державного нагляду (контролю) у господарстві у відповідності до ст. 6 Закону України «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності».

    Підтримавши цю ініціативу, до Головного управління Держпраці в Луганській області вже звернулися з проханням провести позапланові заходи керівники КП «Кремінське виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства», КП «Попаснянський районний водоканал» та МКП «Сватівський водоканал».

    На підставі цих звернень з 29 по 31 серпня 2018 року спільно з представниками служб охорони праці КП «Попаснянський районний водоканал» організовано проведення позапланової перевірки хлорного господарства західної фільтрувальної станції ЗФС-2 Попаснянського районного водоканалу. За результатами проведеної роботи було складено відповідні документи - акт перевірки виробничого об’єкту та обов’язковий до виконання припис.

    Завдяки проведення цього заходу, у роботодавця з’явилася незалежна оцінка достатності та повноти заходів, що вживаються для забезпечення необхідного рівня безпеки праці на підприємстві. Інженерно-технічні працівники отримали можливість розробити і внести відповідні зміни, спрямовані на формування необхідного рівня безпеки для забезпечення здоров'я працюючих та профілактики виробничого травматизму на виробничих дільницях підприємства.

 

Прочитано 500 раз Последнее изменение Вівторок, 04 Вересень 2018 06:22
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация