UkraineNOW

 

 

Искать


 

Понеділок, 27 Серпень 2018 13:35

В ГУ Держпраці у Луганській області відбулось ряд заходів до Дня Державного прапора Дня Незалежності України

Оцените материал
(2 голосов)

В ГУ Держпраці у Луганській області відбулось ряд заходів до Дня Державного прапора Дня Незалежності України

   На минулому тижні, напередодні Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України співробітники Головного управління Держпраці у Луганській області організували ряд заходів, присвячених цим національним святам.

   Так, 22 серпня на стадіоні «Шахтар» (м. Лисичанськ) відбувся товариський матч з міні-футболу між командою ГУ Держпраці у Луганській області та ВП «Шахта ім. Мельникова» ПАТ «Лисичанськвугілля», присвячений Дню Державного Прапора. В ході матчу гравці мали змогу продемонструвати свої навички володіння м’ячем, а глядачі по вболівати за свою команду. За результатами футбольної зустрічі як гравці, так і вболівальники отримали безліч позитивних емоцій та святковий настрій.

фото 23.08.18. футбол

   23 серпня відбулись урочисті засідання співробітників ГУ Держпраці у Луганській області. В ході засідання керівництво Головного управління наголосило на значущості Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України, привітали колег зі святами та побажали їм і надалі сумлінно виконувати свої посадові обов’язки на благо Батьківщини.

 

Прочитано 333 раз Последнее изменение Понеділок, 27 Серпень 2018 14:00
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация