UkraineNOW

 

 

Искать


 

Понеділок, 27 Серпень 2018 07:10

Інспектори ГУ Держпраці взяли участь у семінарі на тему «Легальна зайнятість»

Оцените материал
(0 голосов)

Інспектори ГУ Держпраці взяли участь у семінарі на тему «Легальна зайнятість»

 

    22 серпня 2018 року за участю головних державних інспекторів відділу державного нагляду у сфері трудових відносин Управління з питань праці Головного управління Держпраці у Луганській області в Сєвєродонецькому міському центрі зайнятості відбувся семінар на тему «Легальна зайнятість».

   Метою заходу було розкрити переваги легального працевлаштування в Україні та застерегти від шахрайства при працевлаштуванні. Під час семінару роботодавці ознайомились з основними помилками при укладанні трудового договору та контракту.

    В ході заходу присутнім були надані роз’яснення щодо різниці між трудовим договором та договором цивільно-правового характеру. Інспектори ГУ Держпраці зазначили, що основною ознакою, яка відрізняє трудові відносини від підрядних, є те, що трудове законодавство регулює процес трудової діяльності, її організації, а за цивільно-правовим договором метою є отримання певного матеріального результату. Підрядник, на відміну від працівника, не підпорядковується правилам внутрішнього трудового розпорядку, він сам організовує та виконує свою роботу.

    Наприкінці заходу інспектори ГУ Держпраці у Луганській області відповіли на додаткові питання присутніх з обговорюваної теми.  

Прочитано 361 раз Последнее изменение Понеділок, 27 Серпень 2018 07:12
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация