UkraineNOW

 

 

Искать


 

Середа, 22 Серпень 2018 07:15

Фахівцями ГУ Держпраці проведено моніторинг стану безпечної експлуатації конвеєрного транспорту на шахті «Тошківська»

Оцените материал
(8 голосов)

Фахівцями ГУ Держпраці проведено моніторинг стану безпечної експлуатації конвеєрного транспорту на шахті «Тошківська»

    21 серпня 2018 року інспектори відділу державного нагляду у вугільній галузі Управління гірничого нагляду Головного управління Держпраці у Луганській області провели моніторинг стану безпечної експлуатації конвеєрного транспорту на ВП «Шахта Тошківська» ДП Первомайськвугілля».

    Під час проведення превентивного заходу було перевірено стан ведення технічної документації, ознайомлення працівників дільниці конвеєрного транспорту з правилами безпеки під час експлуатації конвеєрів.

    При підземному обстеженні особливу увагу було звернено на стан пило-газового режиму гірничих виробок з розташованими в них конвеєрами, проходи для безпечного пересування людей. Проведено огляд та перевірка працездатності засобів автоматизації, контролю та захисту, технічного стану конвеєрів, протипожежного захисту.

    В ході проведення цього заходу інспекторами надані роз’яснення працівникам підприємства з питань ведення технічної документації, строків проведення оглядів стану конвеєрів, своєчасної ревізії та налагоджування засобів захисту, безпеки робіт під час монтажу-демонтажу елементів конвеєру.

 

Прочитано 385 раз Последнее изменение Середа, 22 Серпень 2018 07:17
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация