UkraineNOW

 

 

Искать


 

Вівторок, 21 Серпень 2018 13:28

Інспекторами ГУ Держпраці завершено проведення позапланових перевірок з охорони праці у навчальних закладах області

Оцените материал
(0 голосов)

Інспекторами ГУ Держпраці завершено проведення позапланових перевірок з охорони праці у навчальних закладах області

    На підставі доручення Прем’єр-міністра України, викладеного у Протоколі засідання Кабінету Міністрів України № 11 від 28.03.2018 року про забезпечення проведення позапланових заходів державного нагляду (контролю) суб’єктів господарювання щодо стану охорони праці, інспектори відділу державного нагляду в агропромисловому комплексі, соціально-культурній сфері, на транспорті і у зв’язку Управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки ГУ Держпраці у Луганській області провели ряд позапланових перевірок закладів та установ різних ступенів акредитації в сфері надання освітніх послуг (школи, ПТУ, ліцеї, коледжі).

    Підсумковий аналіз проведених перевірок дозволяє зробити висновок, що більшість виявлених порушень, пов’язані з недостатнім фінансуванням. Водночас можна констатувати, що в установах ведеться робота в напрямку дотримання законів та нормативно-правових актів в питаннях охорони праці. Враховуючи, що невдовзі починається новий учбовий рік, результати підсумкового аналізу проведених перевірок та найбільш вагомі питання разом з керівниками освітніх установ були розглянуті на колегії ГУ Держпраці у Луганській області. В рішенні за підсумками колегії було наголошено на необхідності подальшої активної роботи в напрямку оперативного вирішення виникаючих питань та проведення превентивних заходів, спрямованих на дотримання законів та нормативно-правових актів з охорони праці.

    За результатами проведеної роботи були прийняті наступні рішення:

  • чітко визначити (розподілити) функції, обов’язки, відповідальність педагогічного колективу з відображенням в посадових інструкціях, інструкціях з охорони праці ;
  • розробити та впровадити комплексні заходи щодо встановлення та підтримки на належному рівні встановлених нормативних вимог з питань охорони праці.

 

Прочитано 331 раз Последнее изменение Середа, 22 Серпень 2018 05:00
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация