UkraineNOW

 

 

Искать


 

Четвер, 16 Серпень 2018 08:51

Фахівець ГУ Держпраці взяв участь у роботі комісії з підготовки проведення випробувань запобіжної вибухової речовини у ПАТ «Лисичанськвугілля» та ДП «Первомайськвугілля»

Оцените материал
(3 голосов)

Фахівець ГУ Держпраці взяв участь у роботі комісії з підготовки проведення випробувань запобіжної вибухової речовини у ПАТ «Лисичанськвугілля» та ДП «Первомайськвугілля»

    Державною службою України з питань праці у липні 2018 року розглянуто звернення ТОВ «Науково-виробниче підприємство «Зоря» і прийнято позитивне рішення щодо проведення попередніх випробувань запобіжної вибухової речовини у виробничих умовах ПАТ «Лисичанськвугілля» та ДП «Первомайськвугілля».

    Відповідно до вимог пункту 2.4 Порядку проведення випробувань розроблених, ввезених в Україну та конверсійних вибухових матеріалів, обладнання для їх виготовлення, засобів механізації, пристроїв та апаратури для вибухових робіт, попередні випробування проводить комісія, яка призначається наказом керівника суб’єкта господарювання, на якому будуть проводитися випробування. Перед початком випробувань персонал, що їх здійснює, проходить навчання та перевірку знань технічної документації щодо нового виробу.

    Відповідна робота організована та проведена в ДП «Первомайсьвугілля», де наказом по підприємству створена комісія під головуванням технічного директора. До складу комісії увійшли представники ТОВ «НВП «Зоря» (організація-розробник), ДП «Київський експертно-технічний центр Держпраці» (організація-експерт) та начальник Управління гірничого нагляду Головного управління Держпраці у Луганській області.

    8-9 серпня 2018 року проведено навчання та перевірка знань технічної документації щодо нового виробу у керівників і головних спеціалістів ДП «Первомайсьвугілля». З 10 серпня розпочата робота з навчання та перевірки знань з цього питання у керівників дільниць і інженерно-технічних працівників відокремлених підрозділів ДП «Первомайсьвугілля». Після закінчення цієї роботи почнуться проведення попередніх випробувань запобіжної вибухової речовини.

 

Прочитано 194 раз Последнее изменение Четвер, 16 Серпень 2018 08:53
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация