UkraineNOW

 

 

Искать


 

Четвер, 16 Серпень 2018 07:38

У КП «Білокуракине-комунсервіс» відбувся круглий стіл на тему «Аналіз нещасних випадків на виробництві»

Оцените материал
(1 Голосовать)

У КП «Білокуракине-комунсервіс» відбувся круглий стіл на тему «Аналіз нещасних випадків на виробництві»

    Протягом тижня – з 08 по 15 серпня 2018р. інспекторським складом відділу державного нагляду в газовому комплексі Управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки ГУ Держпраці у Луганській області проведено ряд превентивних заходів з охорони праці для працівників підприємств області.

    Так, 13 серпня головний державний інспектор відділу провів круглий стіл на тему «Аналіз нещасних випадків на виробництві» з працівниками КП «Білокуракине-комунсервіс» (смт. Білокуракине). В ході заходу фахівець ГУ Держпраці звернув увагу присутніх на наступних аспектах аналізу нещасних випадків на виробництві.

    Аналіз безпеки праці проводиться з метою встановлення закономірностей виникнення травм на виробництві та розробки ефективних профілактичних заходів. У процесі аналізу травматизму мають бути з’ясовані причини нещасних випадків і розроблені заходи щодо їх попередження.

    Аналіз виробничого травматизму та профзахворюваності дозволяє виявити причини і визначити закономірності їх виникнення. На основі такої інформації розробляються заходи щодо запобігання виробничому травматизму і профзахворюваності.

    Під час навчання та інструктажів з працівниками підприємства необхідно звертати увагу на особисту безпеку під час пересування по території підприємства. Аналізувати забезпечення засобами індивідуального захисту працівників підприємства.

    Зі свого боку, директор КП «Білокуракине-комунсервіс» зазначила, що запропонована профілактика дозволяє виявити об’єктивний, закономірний зв’язок умов праці з причинною обумовленістю випадків травматизму та наголосила, що ці питання будуть більш детально обговорюватись з працівниками підприємства.

    Наприкінці круглого столу інспектор ГУ Держпраці у Луганській області звернувся до учасників заходу з рекомендацією проводити додаткові заходи щодо запобігання нещасним випадкам на виробництві та професійних захворювань, постійно проводити роботу з підвищення рівня безпеки й умов праці на підприємстві.

 

Прочитано 319 раз Последнее изменение Четвер, 16 Серпень 2018 07:40
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация