UkraineNOW

 

 

Искать


 

Середа, 15 Серпень 2018 11:11

Фахівці ГУ Держпраці обговорили питання дотримання правил безпеки під час виконання ремонтних робіт в електроустановках з працівниками ТОВ «ТАУН СЕРВІС»

Оцените материал
(0 голосов)

Фахівці ГУ Держпраці обговорили питання дотримання правил безпеки під час виконання ремонтних робіт в електроустановках з працівниками ТОВ «ТАУН СЕРВІС»

 

    З 08 по 15 серпня 2018 року фахівці відділ державного нагляду в енергетиці, металургії та у машинобудуванні Управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки Головного управління Держпраці у Луганській області провели ряд превентивних заходів, спрямованих на підвищення рівня охорони праці та промислової безпеки на підприємствах області, а саме: 5 нарад, 6 семінарів та 2 лекції.

    Так, 10 серпня інспекторами відділу проведено нараду з адміністрацією, працівниками служби охорони праці та посадовими особами технічних служб ТОВ «ТАУН СЕРВІС» (м. Сєвєродонецьк). Темою заходу було «Дотримання правил безпеки під час виконання ремонтних робіт в електроустановках, а саме: порядок видачі нарядів-допусків та дозволів на підготовку робочого місця. Підготовка робочого місця та допуск працівників до роботи».

    В ході наради її учасники обговорили інформацію з наступних питань:

  • види робіт в електроустановках стосовно їх організації;
  • організаційні заходи, якими досягається безпека робіт в електроустановках;
  • відповідальні за безпеку робіт, що виконуються в електроустановках;
  • права та обов’язки працівників, задіяних у роботах в електроустановках;
  • правила оформлення наряду-допуску для участі у роботах в електроустановках;
  • правила ведення та зберігання журналу обліку робіт в електроустановках;
  • чисельність та склад бригади, яка виконує роботу в електроустановках;
  • підготовка робочих місць і допуск до робіт в електроустановках;
  • правила завершення робіт в електроустановках та їх документальне оформлення.

    За результатами проведення лекції було прийнято наступне рішення: керівництву підприємства довести до відома всім посадовим особам та працівникам про необхідність виконання вимог щодо дотримання правил безпеки під час виконання ремонтних робіт в електроустановках.

    Під час проведення цієї наради та інших превентивних заходів з працівниками підприємств були обговорені саме ті аспекти безпечного ведення робіт та охорони праці, які найчастіше потрібні їм у роботі. Обговорюючи актуальні питання з охорони праці, фахівці ГУ Держпраці завжди надають компетентну та вичерпну інформацію та звертають увагу робітників на необхідність приділення особливої уваги тим, чи іншим питанням охорони праці.        

Прочитано 294 раз Последнее изменение Середа, 15 Серпень 2018 11:14
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация