UkraineNOW

 

 

Искать


 

Вівторок, 07 Серпень 2018 12:22

Фахівцями ГУ Держпраці проведено круглий стіл з працівниками ТОВ МЖК «Мрія-Інвест»

Оцените материал
(1 Голосовать)

Фахівцями ГУ Держпраці проведено круглий стіл з працівниками ТОВ МЖК «Мрія-Інвест»

 

    02 серпня 2018 року фахівцями відділу державного нагляду в будівництві, за об’єктами котлонагляду та підйомними спорудами Управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки Головного управління Держпраці у Луганській області був організований круглий стіл для працівників ТОВ МЖК «Мрія-Інвест».

    Захід проведено спільно зі співробітниками відділу державного нагляду в сфері трудових відносин Управління з питань праці, відділу експертної роботи, ринкового нагляду та надання адміністративних послуг, та відділу розслідування, аналізу та обліку аварії і виробничого травматизму ГУ Держпраці у Луганській області. В ході круглого столу його учасники заслухали та обговорили наступну інформацію.

    Головний державний інспектор відділу державного нагляду в будівництві, за об’єктами котлонагляду та підйомними спорудами доповів, що в поточному році були затверджені наступні нормативно-правові акти: НПАОП 0.00-1.80-18 «Правила охорони праці під час експлуатації вантажопідіймальних кранів, підіймальних пристроїв і відповідного обладнання», НПАОП 0.00-1.81-18 «Правила охорони праці під час експлуатації обладнання, що працює під тиском». Також звернув увагу присутніх на правила організації будівельних майданчиків згідно «Мінімальних вимог з охорони праці на тимчасових або мобільних будівельних майданчиках» та вимогам чинного законодавства стосовно праці неповнолітніх.

    Інженер з охорони праці ТОВ МЖК «Мрія-Інвест» розповіла про діяльність підприємства, роботу служби охорони праці, проведення навчання з питань охорони праці, проведення інструктажів, проходження мед. огляду працівниками, та вжиття заходів впливу до порушників нормативно-правових актів з охорони праці, трудової виробничої дисципліни.

    Головний державний інспектор відділу розслідування, аналізу та обліку аварії і виробничого травматизму проінформувала про стан травматизму за 2017 рік та нещасні випадки, що стались у 2018 році. Звернула увагу на важливості проведення профілактичних заходів, спрямованих на запобігання нещасним випадкам на виробництві, професійним захворюванням та іншим випадкам загрози життю або здоров’ю працівників.

    Головний державний інспектор відділу експертної роботи, ринкового нагляду та надання адміністративних послуг звернула увагу на зміни до порядку видачі дозволів на роботи підвищеної небезпеки та на експлуатацію машин, механізмів устаткування підвищеної небезпеки, надала роз’яснення з оформлення декларацій відповідності матеріальної технічної бази вимогам законодавства з питань охорони праці.

    Головні державні інспектори відділу державного нагляду в сфері трудових відносин Управління з питань праці доповіли про легальну зайнятість на підприємстві працівників, та роз’яснили ризницю між оформленням договору цивільно-правового характеру, та трудового договору.

    Завдяки проведенню круглого столу за участю інспекторів одразу декількох відділів ГУ Держпраці у Луганській області, співробітники ТОВ МЖК «Мрія-Інвест» мали змогу обговорити ряд різноманітних аспектів з охорони праці та легальної праці з фахівцями Головного управління.

Прочитано 331 раз Последнее изменение Вівторок, 07 Серпень 2018 12:26
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация