UkraineNOW

 

 

Искать


 

Середа, 01 Серпень 2018 09:50

Співробітники ГУ Держпраці взяли участь у форумі-презентації «Імідж Луганської області: від ідеї до сучасного бренду»

Оцените материал
(0 голосов)

Співробітники ГУ Держпраці взяли участь у форумі-презентації «Імідж Луганської області: від ідеї до сучасного бренду»

    31 липня 2018р. у Луганській обласній державній адміністрації за участю співробітників Головного управління Держпраці у Луганській області відбувся форум-презентація «Імідж Луганської області: від ідеї до сучасного бренду». В заході також взяли участь керівники та співробітники обласної державної адміністрації, представники територіальних органів влади, міжнародних організацій та громадськості.

    В ході форуму його учасники були ознайомлені з регіональною цільовою програмою сприяння залученню іноземних інвестицій, розвитку міжнародного співробітництва та формування позитивного іміджу Луганської області на 2018-2020 роки. Заслухали виступи щодо зміни позиціонування Луганщини через планову скоординовану й організовану комунікацію та маркетинговий підхід в управлінні регіоном для підвищення його конкурентоспроможності.

    Також присутнім було представлено різноманітну сувенірну продукцію Луганщини, мобільну дитяча фото виставку та віртуальний бокс «Луганщина МОЯ», завдяки якому можна переглядати 3D зображення найкращих краєвидів Луганської області в режимі віртуальної реальності.

 

Прочитано 260 раз Последнее изменение Середа, 01 Серпень 2018 11:55
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация