UkraineNOW

 

 

Искать


 

Вівторок, 31 Липень 2018 13:43

Інспекторами ГУ Держпраці проведено круглий стіл з питань організації та проведення розслідувань нещасних випадків на виробництві

Оцените материал
(0 голосов)

Інспекторами ГУ Держпраці проведено круглий стіл з питань організації та проведення розслідувань нещасних випадків на виробництві

    26 липня 2018 року інспекторами відділу розслідування, аналізу та обліку аварій і виробничого травматизму, за участю інспекторів відділу експертної роботи, ринкового нагляду та надання адміністративних послуг Головного управління Держпраці у Луганській області проведено круглий стіл з представниками районних державних адміністрацій та міст Лисичанська, Сєвєродонецька, Рубіжного, які залучаються до складу спеціальних комісій у разі настання нещасних випадків.

    Основною темою для розгляду стала організація та проведення спеціальних розслідувань нещасних випадків на виробництві. Під час обговорення присутнім були надані роз’яснення щодо ряду питань, а саме:

  • підстави для створення спеціальної комісії та її завдання;
  • склад спеціальної комісії;
  • робота спеціальної комісії;
  • надання запитів до відповідних установ;
  • якість роботи комісії з визначення причин настання нещасного випадку;
  • наявність окремих думок;
  • розробка заходів щодо усунення причин настання нещасного випадку.

    В ході обговорення кожного питання учасникам заходу було наведено відповідні приклади проведених спеціальних розслідувань по визначенню причин нещасних випадків.

    Також на круглому столі було обговорено питання взаємодії територіальних управлінь Держпраці, органів місцевого самоврядування та лікувальних закладів в рамках порядку розслідування та обліку нещасних випадків невиробничого характеру затвердженого постановою КМУ від 22 березня 2001 р. № 270 «Про затвердження Порядку розслідування та обліку нещасних випадків невиробничого характеру». Інспектори ГУ Держпраці акцентували увагу слухачів акцентовано на необхідності надсилання лікувально-профілактичними закладами та місцевими адміністраціями повідомлень до Головного управління Держпраці у Луганській області про кожний нещасний випадок, що стався внаслідок споживання (користування) нехарчової продукції, віднесеної до сфери відповідальності Держпраці.

    У другому півріччі 2018 року фахівці Головного управління планують продовжити роз’яснювальну роботу з процедури розслідування нещасних випадків шляхом залучення до обговорення питань представників підприємств та медичних закладів у кожному адміністративному районі Луганської області.

 

Прочитано 342 раз Последнее изменение Вівторок, 31 Липень 2018 13:45
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация