UkraineNOW

 

 

Искать


 

Понеділок, 30 Липень 2018 11:37

Обережно, міни!

Оцените материал
(5 голосов)

Обережно, міни!

    26 липня 2018р. у Луганській області відбувся семінар-нарада на тему «Небезпека мін та вибухонебезпечних предметів».

    Захід організовано Державною службою України з питань праці, Міністерством з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України, Головним управлінням Держпраці у Луганській області та Головним управлінням Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Луганській області.

    На семінар-нараду були запрошені представники адміністрацій та територіальних громад, підприємств агропромислового комплексу та вугільних підприємств, громадських організацій.

    Під час семінару виступаючі разом з іншими учасниками заходу обговорили ряд важливих питань та надали поради щодо профілактики виробничого травматизму з урахуванням небезпеки натрапляння на міни та вибухонебезпечні предмети під час виконання працівниками підприємств тих чи інших видів робіт. Зокрема, присутні розглянули наступні питання:

  • регіональні особливості Луганської області;
  • протимінна діяльність в Україні;
  • світовий досвід підвищення ефективності здійснення наглядової діяльності та проведення превентивних заходів;
  • ризики та загрози від вибухонебезпечних предметів;
  • аналіз та заходи запобігання виробничому травматизму на підприємствах при проведенні польових робіт у Луганській області.

    В ході наради присутні активно обговорювали зазначені питання, обмінюючись думками та інформацією щодо різноманітних аспектів забезпечення належного рівня охорони праці підприємств, які працюють в умовах ведення Операції об’єднаних сил.

    Завдяки цьому заходу представники підприємств області мали змогу отримати нові знання з питань організації безпеки працівників під час виконання ними своїх посадових обов’язків.

 

Прочитано 537 раз Последнее изменение Понеділок, 30 Липень 2018 12:27
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация