UkraineNOW

 

 

Искать


 

П'ятница, 27 Липень 2018 10:35

Інспекторами ГУ Держпраці проведено ряд позапланових перевірок та превентивних заходів на підприємствах області

Оцените материал
(0 голосов)
Інспекторами ГУ Держпраці проведено ряд позапланових перевірок та превентивних заходів на підприємствах області

    З метою виконання доручень Прем’єр-міністра України В. Гройсмана (викладеного у Протоколі засідання Кабінету Міністрів України № 11 від 28.03.2018) та Міністерства соціальної політики України від 06.04.2018 № 19949/0/1-18/0.2 інспекторським складом Управління нагляду в промисловості і на об'єктах підвищеної небезпеки Головного управління Держпраці у Луганській області в період з 18 по 25 липня 2018 проведено ряд позапланових заходів державного нагляду (контролю) суб′єктів господарювання щодо стану охорони праці на об′єктах з масовим перебуванням людей.

    Так, станом на 25.07.18 інспекторами відділу державного нагляду в енергетиці,в металургії та у машинобудуванні були проведені позапланові перевірки: КЗ «Рубіжанська дитяча школа мистецтв» та КЗ «Лисичанська загальноосвітня школа № 29».

    Під час позапланових заходів державного нагляду (контролю) щодо стану охорони праці була звернута особлива увага керівників суб′єктів господарювання на необхідності підтримання належних, безпечних, нешкідливих і здорових умов праці персоналу в процесі їх трудової діяльності, на своєчасність проведення заходів для поліпшення стану охорони праці в закладах освіти.

    Інспекторським складом відділу державного нагляду в газовому комплексі з 18 по 20 липня 2018р. проведено позапланову перевірку стану охорони праці в початковому спеціалізованому мистецькому навчальному закладі (школа естетичного виховання) Марківського району Луганської області. В ході перевірки було виявлено 12 порушень нормативно-правових актів з охорони праці та безпечного ведення робіт. За результатами перевірки керівнику закладу видано обов’язковий для виконання припис з термінами усунення виявлених порушень. Під час перевірки було акцентовано увагу на стажуванні прийнятих працівників, їх навчанні та перевірці знань з питань охорони праці.

    Окрім проведення позапланових заходів державного нагляду (контролю) суб′єктів господарювання, інспектори ГУ Держпраці продовжують активне проведення превентивних заходів з охорони парці для співробітників підприємств області. Наприклад, фахівці відділу державного нагляду в енергетиці,в металургії та у машинобудуванні з 19 по 25 липня провели 5 семінарів та 2 наради з працівниками наступних підприємств: ТОВ «Технотрейд», ТОВ «Торпром», ПП «Білмаст», ТОВ «Мікротерм», ТОВ «Техмашпром», Привільський завод «Електроприлад».

    В ході проведення зазначених превентивних заходів з працівниками підприємств обговорено саме ті аспекти безпечного ведення робіт та охорони праці, які найчастіше потрібні їм у роботі. Обговорюючи актуальні питання з охорони праці, фахівці ГУ Держпраці завжди надають компетентну та вичерпну інформацію та звертають увагу робітників на необхідність приділення особливої уваги певним питанням охорони праці.        

 

Прочитано 375 раз Последнее изменение П'ятница, 27 Липень 2018 10:38
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация