UkraineNOW

 

 

Искать


 

Четвер, 26 Липень 2018 12:24

Фахівці ГУ Держпраці провели семінар на тему «Молодь на ринку праці» для відвідувачів Лисичанського центру зайнятості

Оцените материал
(0 голосов)

Фахівці ГУ Держпраці провели семінар на тему «Молодь на ринку праці» для відвідувачів Лисичанського центру зайнятості

    25 липня 2018 року фахівці відділу державного нагляду додержання законодавства соціального страхування Управління з питань праці ГУ Держпраці у Луганській області спільно зі співробітниками Патрульної поліції Луганської області провели семінар з відвідувачами Лисичанського міського центру занятості на тему «Молодь на ринку праці».

    В ході заходу фахівці ГУ Держпраці проінформували присутніх про додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню молоді та наданні першого робочого місця згідно з КЗпП України.

    Дуже активно пройшла частина семінару з обговорення питань переваги офіційного працевлаштування та порядку укладання трудових договорів. акцентували увагу на відповідальності роботодавців за порушення законодавства про працю.

    Наприкінці семінару фахівці ГУ Держпраці надали відповіді на питання, які цікавили присутніх. Завдяки проведенню цього заходу його учасники мали змогу обговорити з фахівцями Головного управління Держпраці у Луганській області актуальні питання легального працевлаштування.

 

Прочитано 612 раз Последнее изменение Четвер, 26 Липень 2018 12:26
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация