UkraineNOW

 

 

Искать


 

Четвер, 26 Липень 2018 12:01

В ході інтерв’ю телеканалу «Акцент» начальник Управління з питань праці ГУ Держпраці у Луганській розповіла телеглядачам про негативні наслідки нелегального працевлаштування

Оцените материал
(1 Голосовать)

В ході інтерв’ю телеканалу «Акцент» начальник Управління з питань праці ГУ Держпраці у Луганській розповіла телеглядачам про негативні наслідки нелегального працевлаштування

    25 липня 2018р. начальник Управління з питань праці Головного управління Держпраці у Луганській області в інтерв’ю ТРК «Акцент» розповіла телеглядачам про негативні наслідки нелегального працевлаштування та переваги легальної зайнятості.

    Зокрема, в ході інтерв’ю були обговорені наступні питання:

  1. Яку людину законодавчо можна вважати трудовим нелегалом?
  2. Якою на сьогодні є статистика нелегальних працевлаштованих осіб у нашому регіоні?
  3. Якими будуть наслідки для найманої праці без офіційного оформлення трудових відносин?
  4. Які основні причини небажання офіційно реєструватися на робочому місці, і з чим вони пов'язані?
  5. Чи простежується певна залежність між бажанням залишитися нелегальним працівником та професійною приналежністю людини?
  6. Які заходи проводить Управління з питань праці ГУ Держпраці у Луганській області для боротьби з проблемою нелегального працевлаштування?
  7. Куди можна звернутися роботодавцям та працівникам для отримання консультації з питань правильного оформлення трудових відносин?

    Відповіді на ці питання Ви можете дізнатися, подивившись інтерв’ю з начальник Управління з питань праці Головного управління Держпраці у Луганській області в ефірі телеканалу «Акцент».

 

Прочитано 234 раз Последнее изменение Четвер, 26 Липень 2018 12:49
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация