UkraineNOW

 

 

Искать


 

Вівторок, 24 Липень 2018 06:57

Фахівці ГУ Держпраці взяли участь у засіданні з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення у Сватівській РДА

Оцените материал
(0 голосов)

Фахівці ГУ Держпраці взяли участь у засіданні з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення у Сватівській РДА

    20 липня 2018р. фахівці Управління з питань праці Головного управління Держпраці у Луганській області прийняли участь у засіданні районної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення у Сватівській районній державній адміністрації.

    На порядку денному засідання розглядались виплати заробітної плати на рівні або нижче законодавчо встановленого мінімального розміру, згідно інформації Білокуракінського об’єднаного управління Пенсійного фонду України. Учасники заходу з цього питання заслухали представники Фермерського господарства «Славутич», ТОВ «Колективне підприємство «Землестройпроект», ТОВ «Сільськогосподарське підприємство «Землемер», Селянського фермерського господарства «Долина», Селянського фермерського господарства «Гранд», Селянського фермерського господарства «Надія», у яких виявлені ознаки порушення законодавства про оплату праці, зокрема  порушення вимог законодавства про виплату мінімальної заробітної плати.

IMG 20180720 101703

    На засіданні фахівці ГУ Держпраці у Луганській області надали головам фермерських господарств роз’яснення щодо необхідності підвищення соціальної відповідальності з питань забезпечення конституційних прав працівників у частині виплати заробітної плати та забезпечення соціальних гарантій. Також керівників підприємств було проінформовано про наслідки невиконання вимог законодавства України про працю у вигляді фінансової, адміністративної та кримінальної відповідальності за тіньову зайнятість, виплату заробітної плати «у конвертах».

    Наприкінці засідання були обговорені шляхи вирішення проблемних питань, а також наголошено роботодавцям на необхідності недопущення порушення законодавства про працю та прийняті відповідні рішення щодо посилення контролю за дотриманням законодавства в частині оплати праці.

 

Прочитано 489 раз Последнее изменение Вівторок, 24 Липень 2018 07:01
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация