UkraineNOW

 

 

Искать


 

П'ятница, 20 Липень 2018 10:31

За участю фахівців ГУ Держпраці відбулись засідання з питань легалізації виплати заробітної плати з представниками фермерських господарств

Оцените материал
(0 голосов)

За участю фахівців ГУ Держпраці відбулись засідання з питань легалізації виплати заробітної плати з представниками фермерських господарств

    За участю фахівців Управління з питань праці Головного управління Держпраці у Луганській області нещодавно відбулись засідання робочих груп з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення у Кремінський районній державній адміністрації та у Троїцькій селищній раді Троїцького району Луганської області з представниками фермерських господарств на тему «Використання фермерськими господарствами нелегальних трудових відносин з найманими працівниками».

    На засіданнях Головам фермерських господарств були надані роз’яснення згідно з Законом України від 06.12.2016 року № 1774-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України» п.3 ст. 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та наголошено на необхідності підвищення соціальної відповідальності з питань забезпечення конституційних прав працівників у частині виплати заробітної плати та забезпечення соціальних гарантій. Окрім цього, присутніх було проінформовано про наслідки невиконання вимог законодавства України про працю у вигляді фінансової, адміністративної та кримінальної відповідальності за тіньову зайнятість, виплату заробітної плати «у конвертах».

    Наприкінці засідань фахівцями ГУ Держпраці у Луганській області було надано відповіді на додаткові питання присутніх. Зазначені заходи проводились з метою розв’язання проблем легалізації трудових відносин з найманими працівниками та «тіньової» заробітної плати. Активна робота в цьому напрямку триває.

 

Прочитано 358 раз Последнее изменение П'ятница, 20 Липень 2018 10:33
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация