UkraineNOW

 

 

Искать


 

П'ятница, 20 Липень 2018 07:24

Інспекторами ГУ Держпраці проведено ряд заходів з різних аспектів охорон праці на підприємствах області

Оцените материал
(0 голосов)

Інспекторами ГУ Держпраці проведено ряд заходів з різних аспектів охорон праці на підприємствах області

    У період з 11 по 17 липня 2018р. інспекторським складом відділу державного нагляду в газовому комплексі Управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки ГУ Держпраці у Луганській області проведено ряд заходів на підприємствах області. 
    Так, 17 липня проведено лекцію в Міловській газовій дільниці Марківського МРУЕГГ на тему: «Роботи на висоті». Під час заходу його учасники розглянули питання виконання робіт на висоті працівниками підприємства, своєчасність іспитів оснащення та засобів страхування, використання засобів індивідуального захисту при виконанні робіт підвищеної небезпеки. Також інспектором відділу було акцентовано увагу присутніх на необхідності неухильного виконання вимог законодавства про охорону праці при проведенні вказаних робіт для попередження виникнення нещасних випадків, а саме – падіння з висоти та інших небезпечних факторах. 
    З 11 по 13 липня інспекторами відділу проведено позапланову перевірку стану охорони праці в комунальному закладі «Біловодська центральна районна лікарня». В ході перевірки виявлено 16 порушень нормативно-правових актів з охорони праці та безпечного ведення робіт. За результатами перевірки керівнику   видано обов’язковий для виконання припис з термінами усунення виявлених порушень, притягнуто до адміністративної відповідальності працівника закладу.
    Наразі інспекторський склад Головного управління Держпраці у Луганській області продовжує роботу в напрямку проведення превентивних заходів, направлених на створення безпечних умов праці на підприємстві відповідно до законодавчих та нормативно-правих актів України, а також продовжує здійснювати позапланові перевірки стану охорони праці закладів з масовим скупченням людей.

 

Прочитано 365 раз Последнее изменение П'ятница, 20 Липень 2018 07:28
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация