UkraineNOW

 

 

Искать


 

Четвер, 19 Липень 2018 07:15

Посадові особи ГУ Держпраці взяли участь у засіданні комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати у м. Сєвєродонецьку

Оцените материал
(0 голосов)

Посадові особи ГУ Держпраці взяли участь у засіданні комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати у м. Сєвєродонецьку

 

    Посадові особи Головного управління Держпраці у Луганській області прийняли участь у засіданні тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати, а також забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати, яке відбулось 17 липня 2018 року у Сєвєродонецькій міській раді.

    Під час засідання розглядались причини виникнення, стан заборгованості із заробітної плати, та шляхи вирішення проблемних питань на таких підприємствах, як ПрАТ «Сєвєродонецьке об’єднання АЗОТ», ДП «Хімтехнологія», ПрАТ «Сєвєродонецька міська друкарня», ТОВ «Оргнафтохім».

    Другим питанням порядку денного засідання був розгляд виплати заробітної плати на рівні або нижче законодавчо встановленого мінімального розміру. На засіданні з цього питання заслуховувались представники Сєвєродонецького пенсійного фонду та керівники ТОВ «Машремприлад», ТОВ «Приват–Фуд центр», ТОВ «Юні Світ», ПП «Пакт», у яких виявлені ознаки порушення законодавства про оплату праці, зокрема  порушення вимог законодавства про виплату мінімальної заробітної плати.

    За підсумками засідання були обговорені шляхи вирішення проблемних питань, а також наголошено роботодавцям на необхідності недопущення порушення законодавства про працю та прийняті відповідних рішень щодо посилення контролю за дотриманням законодавства в частині оплати праці.

Прочитано 356 раз Последнее изменение Четвер, 19 Липень 2018 07:18
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация