UkraineNOW

 

 

Искать


 

Четвер, 19 Липень 2018 06:47

Відбулось засідання Громадської Ради при Управлінні гірничого нагляду ГУ Держпраці у Луганській області

Оцените материал
(4 голосов)

Відбулось засідання Громадської Ради при Управлінні гірничого нагляду ГУ Держпраці у Луганській області

    На виконання вимог Постанови КМУ від 03.11.2010р. №990 для забезпечення участі громадян в управлінні державними справами, налагодження ефективної взаємодії між органами управління з громадськістю, врахування громадської думки під час формування та реалізації державної політики у сфері промислової безпеки та охорони праці, організації виконання правових, організаційно-технічних, санітарно-гігієнічних, соціально-економічних заходів, направлених на попередження нещасних випадків і аварій на виробництві, при Управлінні гірничого нагляду Головного управління Держпраці у Луганській області 13 липня 2018р. проведено засідання Громадської Ради спеціалістів з охорони праці вугільних підприємств ДП «Первомайськвугілля» та ПАТ «Лисичанськвугілля».

    Відповідно до порядку денного були розглянуті наступні питання:

  1. Підсумки розгляду виконання програми розвитку гірничих робіт за 1 півріччя 2018 року по шахтах Луганської області піднаглядних Управлінню гірничого нагляду.
  2. Показники виробничого травматизму допущеного в структурних підрозділах ДП «Первомайськвугілля» та ПАТ «Лисичанськвугілля».

    По першому питанню заслухана доповідь начальника Управління гірничого нагляду, який довів до відома присутніх інформацію про рішення Управління гірничого нагляду щодо умов погодження програми розвитку гірничих робіт на ІІ півріччя 2018 року.

    Також в рамках розгляду цього питання головні інженери структурних підрозділів ДП «Первомайськвугілля» та ПАТ «Лисичанськвугілля» оприлюднили звіти про проведену роботу з усунення довгодіючих відступів від нормативних актів з охорони праці.

    По другому питанню заступники генеральних директорів з охорон праці ПАТ «Лисичанськвугілля» та ДП «Первомайськвугілля» доповіли про стан виробничого травматизму в структурних підрозділах, а також заслухано звіти заступників директорів шахт з охорон праці де допущено зростання виробничого травматизму.

 

Прочитано 240 раз Последнее изменение Четвер, 19 Липень 2018 07:10
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация