UkraineNOW

 

 

Искать


 

Середа, 18 Липень 2018 08:19

Спеціальна комісія ГУ Держпраці у Луганській області проводить розслідування смерті тракториста ТОВ відповідальністю «Валуйська МТС»

Оцените материал
(0 голосов)

Спеціальна комісія ГУ Держпраці у Луганській області проводить розслідування смерті тракториста ТОВ відповідальністю «Валуйська МТС»

    13 липня 2018 року, поблизу села Плотина, Станично – Луганського району, стався нещасний випадок із смертельним наслідком з трактористом-машиністом сільськогосподарського виробництва Товариства з обмеженою відповідальністю «Валуйська МТС».

    В цей день тракторист-машиніст проводив дискування поля, яке розташовано біля села Плотина, на тракторі CASE-310 з дисковою бороною HORSCH Joker 8 RT.

     Приблизно о 10 год. 40 хв. чоловік з проїжджаючої машини повідомив агронома, який знаходився на сусідньому полі, що горить трактор. Агроном виїхав до місця події, де він побачив трактор, який горів та на відстані приблизно вісімсот метрів тракториста, без ознак життя з травмами, що були спричинені дисковою бороною. На місці події вже знаходились співробітники поліції.

    Наразі обставини та причини нещасного випадку із смертельним наслідком з’ясовує спеціальна комісія, що утворена наказом Головного управління Держпраці у Луганській області. Додаткова інформація щодо цього нещасного випадку буде надана по його завершенню.

 

Прочитано 445 раз Последнее изменение Середа, 18 Липень 2018 08:23
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация