UkraineNOW

 

 

Искать


 

Вівторок, 17 Липень 2018 08:30

Фахівець ГУ Держпраці провів нараду з працівниками регіональної філії «Донецька залізниця» ПАТ «Укрзалізниця»

Оцените материал
(0 голосов)

Фахівець ГУ Держпраці провів нараду з працівниками регіональної філії «Донецька залізниця» ПАТ «Укрзалізниця»

    12 липня 2018 року головним державним інспектором відділу державного нагляду в сфері гігієни праці Управління з питань праці Головного управління Держпраці у Луганській області проведено нараду з працівниками структурного підрозділу «Станція Попасна» регіональної філії «Донецька залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» (м. Попасна), на якій були обговорені питання порядку проведення медичних оглядів працівників певних категорій згідно Наказу Міністерства охорони здоров`я України №246 «Порядок проведення медичних оглядів працівників певних категорій».

    «Станція Попасна» регіональної філії «Донецька залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» спеціалізується на вантажно-пасажирських перевезеннях в регіоні, а також наданні на підставі окремих угод послуг з користування залізничними коліями для забезпечення потреб у перевезенні вантажів та пасажирів у визначеному регіоні транспортної мережі.

    Під час проведення наради, фахівцем ГУ Держпраці обговорено з представниками підприємства стан проведення медичних оглядів на підприємстві та надано роз’яснення щодо порядку проведення медичних оглядів працівників певних категорій.

    Завдяки проведенню цього заходу працівники «Станція Попасна» регіональної філії «Донецька залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» обговорили з фахівцем ГУ Держпраці у Луганській області нормативні положення та організаційні питання щодо проведення медичних оглядів працівників певних категорій.

 

Прочитано 311 раз Последнее изменение Вівторок, 17 Липень 2018 08:34
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация