UkraineNOW

 

 

Искать


 

Понеділок, 16 Липень 2018 13:53

Інспектори ГУ Держпраці взяли участь у семінарі на тему «Легальна зайнятість» для роботодавців м. Сєвєродонецька

Оцените материал
(0 голосов)

Інспектори ГУ Держпраці взяли участь у семінарі на тему «Легальна зайнятість» для роботодавців м. Сєвєродонецька

    За участю головних державних інспекторів відділу державного нагляду у сфері трудових відносин Управління з питань праці Головного управління Держпраці у Луганській області та працівників Пенсійного фонду України у Луганській області 13 липня 2018 року у Сєвєродонецькому міському центрі зайнятості відбувся семінар для роботодавців на тему: «Легальна зайнятість».

    Метою заходу було розкрити переваги легального працевлаштування в Україні та застерегти від шахрайства при працевлаштуванні. Під час семінару роботодавці ознайомились з порядком укладання трудового договору, цивільно-правової угоди, контракту.

    Учасникам семінару були надані роз’яснення щодо різниці між трудовим договором та договором цивільно-правового характеру. Основною ознакою, яка відрізняє трудові відносини від підрядних, є те, що трудове законодавство регулює процес трудової діяльності, її організації, а за цивільно-правовим договором метою є отримання певного матеріального результату. Підрядник, на відміну від працівника, не підпорядковується правилам внутрішнього трудового розпорядку, він сам організовує та виконує свою роботу.

    За результатами семінару роботодавці м. Сєвєродонецька оновили та доповнили свої знання з легальної зайнятості та обговорили з представниками державних органів питання щодо цієї теми.

 

Прочитано 317 раз Последнее изменение Понеділок, 16 Липень 2018 13:55
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация