UkraineNOW

 

 

Искать


 

Понеділок, 16 Липень 2018 08:24

Увага, анонс! ГУ Держпраці проводить семінар для фахівців з питань цивільного захисту та посадових осіб агропромислових підприємств Луганщини щодо небезпеки мін та вибухонебезпечних предметів

Оцените материал
(1 Голосовать)

Увага, анонс! ГУ Держпраці проводить семінар для фахівців з питань цивільного захисту та посадових осіб агропромислових підприємств Луганщини щодо небезпеки мін та вибухонебезпечних предметів

 

    За пропозицією Міністерства з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України Головним управлінням Держпраці у Луганській області 26 липня 2018р. планується проведення навчального семінару для посадових осіб районних державних адміністрацій та фахівців підприємств агропромислового комплексу Луганщини. 
    Тематика навчального семінару передбачає розгляд наступних питань:
  • запобігання травмування та попередження виникнення небезпечних ситуацій внаслідок вибуху небезпечних предметів при використанні транспортних засобів, перевезенні сільгосппродукції та проведення польових та зернозбиральних робіт;
  • фактори небезпеки мін та вибухонебезпечних предметів для працівників підприємств, установ та організацій, які проводять роботи поблизу лінії розмежування та входять до групи підвищеного ризику.
    Семінар проводитиметься за участю представників Міністерства з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України, Державної служби України з питань праці та Головного управління Держпраці у Луганській області.
    Запрошуємо для участі у заході відповідальних посадових осіб з питань цивільного захисту органів місцевого самоврядування Луганщини, керівників та посадових осіб агропромислових підприємств регіону.
    Проведення семінару заплановано на 26 липня 2018 року, о 10:00, за адресою:  м. Лисичанськ, вул. Пирогова, 5 (зал засідань ВП «Шахтобудівельне управління» ПАТ «Лисичанськвугілля»).
    Телефон для довідок: (064-51)7-37-49. 
Прочитано 429 раз Последнее изменение Четвер, 26 Липень 2018 11:21
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация