Версия для печати
Понеділок, 02 Липень 2018 12:24

Фахівці ГУ Держпраці розглянули режими ведення вибухових робіт на 2 півріччя 2018 року у ПАТ «Лисичансьвугілля» та ДП «Первомайськвугілля»

Оцените материал
(3 голосов)

Фахівці ГУ Держпраці розглянули режими ведення вибухових робіт

на 2 півріччя 2018 року у ПАТ «Лисичансьвугілля» та ДП «Первомайськвугілля»

Фахівцями Управління гірничого нагляду ГУ Держпраці у Луганській області згідно вимог п. 5.7 розд. ІХ «Правил безпеки під час поводження з вибуховими матеріалами промислового призначення» 23 та 25 червня 2018 року розглянуті режими ведення вибухових робіт на II півріччя 2018 рік по відокремленим підрозділам підприємств ПАТ «Лисичансьвугілля» та ДП «Первомайськвугілля».

Під час розгляду порушувались питання правильності вибору вибухових речовин для певної групи вибоїв та виробок, безпечна відстань до місць укриття майстрів-підривників та людей, непов’язаних з вибуховими роботами, установлений час ведення підривних робіт (згідно планограм ведення гірничих робіт) та інші актуальні питання цього напрямку.

Розроблення режимів ведення підривних робіт у суворій відповідності до вимог нормативних акті з охорони праці вкрай важливе, адже це сприяє безпеці працівників на вугледобувних підприємствах під час виконання вибухових робіт.

Прочитано 297 раз Последнее изменение Вівторок, 03 Липень 2018 12:28
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии