Версия для печати
Понеділок, 02 Липень 2018 15:27

На підприємствах області тривають позапланові перевірки інспекторів ГУ Держпраці

Оцените материал
(0 голосов)

На підприємствах області тривають позапланові перевірки інспекторів ГУ Держпраці       

   Фахівцями Головного управління Держпраці у Луганській області відділу державного нагляду в газовому комплексі Упраівління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки, на виконання витягу з протоколу Кабінету Міністрів України №11 від 28.03.2018р., з 21 червня по 27 червня проводиться та завершується шість позапланових перевірок стану охорони праці та промислової безпеки на об’єктах з масовим скупченням людей, а саме у закладах освіти та медичних закладах.

     Згідно з графіком були здійснені перевірки на наступних підприємствах:

    Комунальний дошкільний навчальний заклад ”Ластівка” Міловської селищної ради , Міловське районне територіальне медичне об’єднання, Комунальний заклад Новопсковське районе територіальне медичне об’єднання, Троїйцьке територіальне медичне об’єднання, Лисичанська комунальна лікувально-профілактична установа міська стоматологічна поліклініка , Комунальна установа Дитячий оздоровчий табор «Мрія».

     Під час перевірок виявлено 77 порушень вимог законодавчих та нормативно – правових актів з охорони праці, видано 4 акти перевірок та 3 обов’язкових до виконання приписів, притягнуто до адміністративної відповідальності 2 посадові особи на загальну суму – 680 грн.

    Представниками ГУ Держпраці приділяється увага переліку питань початку роботи літніх таборів оздоровлення та відпочинку. По закінченні заходів інспекторським складом встановлені терміни усунення порушень, з подальшим контролем за ходом їх виконання. На теперішній час продовжується робота у цьому напрямку.

Прочитано 400 раз Последнее изменение Вівторок, 03 Липень 2018 04:40
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии