UkraineNOW

 

 

Искать


 

П'ятница, 22 Червень 2018 08:36

Інспектори ГУ Держпраці роз’яснили роботодавцями Троїцького району переваги легальної зайнятості

Оцените материал
(0 голосов)

Інспектори ГУ Держпраці роз’яснили роботодавцями Троїцького району переваги легальної зайнятості

    21 червня  2018 року в Троїцькому районному центрі зайнятості за участі головних державних інспекторів відділу державного нагляду у сфері трудових відносин Управління з питань праці  Головного управління Держпраці у Луганській області відбувся семінар на тему «Легальна зайнятість» з аграріями та роботодавцями Троїцького району.   
    В ході заходу інспектори ГУ Держпраці розкрити переваги легального працевлаштування, зазначивши, що кожен громадянин, який влаштовується на роботу, повинен пам’ятати, що отримання зарплати «в конверті» сьогодні, позбавляє його в майбутньому соціального захисту у разі безробіття, тимчасової втрати працездатності, нещасного випадку на виробництві, а також гідної пенсії. Для забезпечення свого майбутнього найманий працівник повинен вимагати від роботодавця легального оформлення трудових відносин. 
     Відносини у сфері зайнятості населення регулюються Конституцією України, Кодексом законів про працю, Законом «Про зайнятість населення». Таким чином, влаштовуючись на роботу неофіційно, працівник повинен чітко усвідомлювати: якщо зарплату виплачують «в конверті», це означає, що роботодавець, швидше за все, не укладе трудовий договір, а також не здійснюватиме відрахування з неофіційної зарплати єдиного соціального внеску до Пенсійного фонду.
    Окрім цього, інспектори ГУ Держпраці під час семінару ознайомили присутніх з порядком укладання трудового договору  та контракту. Завдяки проведенню цього заходу його учасники оновили та доповнили свої знання з переваг легальної зайнятості. 

 

Прочитано 141 раз Последнее изменение П'ятница, 22 Червень 2018 08:38
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация