UkraineNOW

 

 

Искать


 

Середа, 20 Червень 2018 12:20

Фахівці ГУ Держпраці прийняли участь у засіданні робочої групи з питань реалізації заходів щодо легалізації найманої праці

Оцените материал
(0 голосов)

Фахівці ГУ Держпраці прийняли участь у засіданні робочої групи з питань реалізації заходів щодо легалізації найманої праці

 

    Нещодавно фахівці Головного управління Держпраці у Луганській області прийняли участь у засіданні міжвідомчої робочої групи з питань реалізації заходів щодо легалізації найманої праці при облдержадміністрації в режимі відео-конференції з представниками різних районів області.  
    Учасники заходу обговорили питання тіньової зайнятості, яка несе за собою багато проблем для людини в частині соціальної захищеності, а саме: неможливість своєчасного виходу на пенсію, оплати допомог за листками непрацездатності, отримання допомоги по безробіттю та інші.
    У ході обговорення було наголошено на тому, що питання легалізації заробітної плати та ліквідації прихованої зайнятості повинні мати першочерговий пріоритет. Особливий акцент у цьому питанні було зроблено на ознаки тіньової зайнятості у сільському господарстві. Також присутні розглянули питання мінімізації заробітної плати, яку виплачують підприємства, а саме: випадки виплати заробітної плати нижче законодавчо встановленого мінімуму. 
    За підсумками засідання вирішено посилити ефективність спільної взаємодії державних органів з питань легалізації трудових відносин та детінізації доходів громадян, посилити співпрацю щодо виявлення ознак тіньової зайнятості суб’єктів сільського господарства. 
Прочитано 111 раз Последнее изменение Середа, 20 Червень 2018 12:22
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация